Заміна обробки

МДФ панелі

МДФ накладки – пресований матеріал, який монтується на металеві двері. Накладки МДФ можуть бути різної товщини: від 8 до 19 мм. На МДФ полотні фрезерується малюнки і ламінуються плівкою всілякою палітрою кольорів. Після того як, на двері кріпиться МДФ накладка, металеві двері набувають додаткової теплоти, шумової звукоізоляції та елегантно красивої форми. МДФ панелі відмінно застосовуються для обробки дверного отвору, що дає можливість отримати красиві, довговічні і гармонійно підходять під будь-який інтер’єр двері.

ПВХ плівка

Основною особливістю обробки цього є ідеальна поверхня металевої основи дверей. Дане оздоблення має високі антивандальні властивості (важко горить, погано ріжеться, складно здирається. Ми рекомендуємо застосування цієї обробки для будь-яких приміщень. Її також можна використовувати і всередині приміщень. Двері з таким поривання відносяться до середнього класу, при цьому вони мають гарний зовнішній вигляд і рівну поверхню.

Вініл-шкіра

Матеріал для декоративного оздоблення дверей. Має величезну різноманітність кольорів і тиснення, який прослужить довговічним покриттям для вхідних дверей за доступною ціною.

Вагонка

Даний тип обробки виготовляється з різних порід деревини: дуб, ясен, вільха, сосна та інші. Це природний тип оздоблювального матеріалу. Для зміни кольору використовуємо морилки різних кольорів або інші типи просочення. Такі двері красиво виглядають у виготовлених з дерева будинках, лазнях, саунах.