Вхідні двері

Ремонт та реставрація вхідних дверей Київ

Маючи великий досвід та практику з ремонту металевих дверей наші майстри зроблять цю роботу швидко, надійно та якісно. Попередньо ми проконсультуємо вас по телефону. Потім наш майстер виїжджає до вас, щоб детально вивчивши ваші двері, зміг запропонувати різні варіанти по ремонту дверей, включаючи асортимент обробки замків, фурнітури, якщо необхідно, зварювальних робіт. Усі ремонтні роботи проводяться за місцем. Попередньо погодивши з вами зручну для ремонту дату та час. Робота проводиться у два етапи: перший етап – замір, консультація; другий етап – у призначений день проведення самих робіт.

Ремонт та реставрація вхідних дверей – завжди професійно

Вхідні двері повинні бути надійними. Тільки тоді вона подарує комфорт, безпеку та затишок власникам будинку.Якісні вхідні двері чудово витримують не тільки температурні перепади, але й атаки зловмисників. Але будь-які двері з часом можуть вимагати ремонту, а в деяких випадках повної заміни. Згодом матеріал дверей зношується, внаслідок чого виріб може отримати дефекти та пошкодження. Причин для цього може бути кілька: зламування дверей, погано змащені петлі, неякісне виконання зварювальних робіт, неакуратне поводження з дверима та ін. Як показує практика, практично всі вади можна усунути, але без досвіду, знань та умінь у цій справі важко обійтися. У вас проблеми із вхідними дверима? Погано працюють замки? Зламалася ручка? Ваші двері зламали? Бажаєте змінити дизайн вхідних дверей? Швидше дзвоніть майстрам! Ремонт вхідних дверей – популярна послуга та скористатися ним може кожен. Якщо ваші двері втратили презентабельний вигляд, отримали механічні пошкодження, або зламалася ручка, замок – це не привід встановлювати нову. Заміна дверей – не найекономічніший варіант. Сьогодні можна підібрати будь-які комплектуючі до броньованих або інших дверей і відремонтувати її. Ремонт металевих дверей користується високим попитом і вся справа в тому, що дверні полотна не обов’язково міняти повністю. Така послуга дозволить відремонтувати двері так, що вони будуть як нові і прослужать жоден десяток років. Ви можете замовити послугу ремонт сталевих дверей, заздалегідь дізнавшись точну вартість робіт і викликати майстра в зручний для вас час. Він зможе швидко оцінити стан виробу та підбере найкращі деталі та комплектуючі. Ремонт броньованих дверей краще довірити професіоналам. Вони швидко та якісно виконають ремонт та порадують відмінним результатом своєї роботи. Без досвіду братися за ремонт краще не варто.

Широкий спектр послуг з ремонту вхідних дверей

На сьогоднішній день є можливість скористатися послугами з ремонту сталевих дверей, які дозволять підвищити стійкість до зламу виробу. Рихтування дверного полотна та коробки, заміни дверних петель, фурнітури та оббивки, встановлення додаткових замків, оздоблення дверей – ці та інші види робіт доступні для замовлення. Часто люди звертаються до майстрів за допомогою для заміни дверного замку, адже він будь-якої миті може вийти з ладу. До частих ознак зносу замку можна віднести такі:розхитаність замку, складність при зачиненні або відчиненні дверей. Якщо ви помітили такі незручності, то не варто чекати на остаточну поломку, а краще, якнайшвидше змінити замок на новий, встановивши більш надійний і сучасний.. Серед послуг з ремонту та реставрації вхідних дверей затребуваною залишається оздоблення торця дверей. Фахівці зможуть пофарбувати двері, а також покрити її шкірозамінником або плівкою ПВХ. Вони врахують усі побажання клієнта та зможуть оновити двері, надавши йому оригінального та красивого зовнішнього вигляду. Разом із професіоналами ви можете вибрати відповідні фірмові запчастини від перевірених виробників. Фахівці зможуть відреставрувати будь-які двері:
  • замінити ущільнювачі;
  • відремонтувати замок;
  • поміняти ручки;
  • встановити доводчики;
  • оновити дверну коробку.
Професійний ремонт металевих вхідних дверей посилить безпеку та захисні функції дверей. Майстри якісно та в найкоротший термін вирішать будь-які проблеми, пов’язані з експлуатацією будь-якого виду дверей. Окрім ремонту та реставрації, професіонали зможуть швидко встановити нові двері. Гарантією надійності, що надаються услуг з ремонту дверей є багаторічний досвід фахівців. Звертайтеся до кваліфікованих та відповідальних майстрів. Вони зможуть виконати недорогий ремонт бронедверей, результатом якого ви залишитеся дуже задоволені.